Otsingulugu. Otsingute salvestamine

 

Otsingulugu

 

Näete oma käesoleva otsingusessiooni ajal tehtud otsinguid, kui valite Advanced Search kõrval lingi Search History.  Iga tehtud otsing on eraldi real.  Näha on päring ja  valitud otsinguviisid. Lingil Revise Search klõpsates saate otsingutingimusi muuta. 

 

 

Otsingute salvestamine ja teavituse tellimine 

 

Search History lehel saate ka oma otsinguid salvestada, et järgmine kord sama otsingu juurde tagasi pöörduda. Otsingute salvestamiseks peate olema sisse loginud My EBSCOhost'i, vt selle õpiobjekti viimane punkt Oma kaust ja kasutajakonto.  Märkige linnukesega ära soovitud otsing ning klõpsake ülal Save Searches / Alerts.

EBSCO Discovery pakub ka Alert - teenust, st regulaarset informatsiooni salvestatud otsingule vastavate andmebaasidesse lisandunud kirjete kohta. Selleks tuleb otsingu salvestamisel valida Alert ning määrata kindlaks, kui sageli ja kui kaua soovite vastavat informatsiooni saada, lisada oma e-posti aadress ning hakkategi saama kirju, kui teie päringule vastavaid dokumente on  lisandunud. Nii olete uute teemakohaste artiklitega kursis ega pea korduvalt otsinguid tegema. 

Sama infot saab tellida ka RSS infovoona. Selleks klõpsake oranzil ikoonil päringu ees ja täitke väljad nõutud andmetega.  Kopeerige RSS voo link

mille saate kleepida  RSS-i toetava brauseri  aadressribale või RSS lugejasse.

Mozilla Firefoxil ja Internet Exploreril on sisse ehitatud RSS lugeja. Mozilla Firefox'il kasutage uuenevaid järjehoidjaid (live bookmarks).

Google Crome'is tuleb lisada vastav laiendus Crome'i veebipoest https://chrome.google.com/webstore/category/apps?utm_source=chrome-ntp-icon.

Töötab nt Ino Reader. Paigaldage see oma arvutisse ning kleepige sinna RSS voo Discovery'st kopeeritud link.  cc

back forward